1. Apteki
  2. Lubelskie
  3. Lublin

Same Dobre Apteki Apteka Eskulap Apteka Sda

Obywatelska 4/6/8
Lublin

Informacje podstawowe

Godziny otwarcia

Jest otwarte 24h na dobę.

Dodatkowe informacje

Jest to apteka ogólnodostępna, zezwolenie na jej otwarcie (o numerze LU-WIF.8520.9.2013) wydano 6 listopada 2013 r.

Opinie o Same Dobre Apteki Apteka Eskulap Apteka Sda

Dodaj opinię
Agata
1/5
20-08-2020 16:54
Wyposażenie apteki może i dobre. Ale obsługa to jest jakaś pomyłka.
Jestem w zaawansowanej ciąży, musiałam koniecznie pójść do apteki w nocy, ponieważ skończył mi się lek, byłam pewna, że mam pełne opakowanie, okazało się być puste.
Nie zostałam obsłużona za brak maseczki. To chyba oczywiste, że kobieta w zaawansowanej ciąży ma problemy z oddychaniem, szczególnie po przejściu 2 km (zresztą w przepisach chyba jasno jest napisane, że obowiązek zakrycia ust i nosa takiej osoby nie dotyczy, nie musi podawać nawet powodu, u mnie powód jest widoczny). Pani która mnie "obsługiwała" uważała się za jakiegoś boga/lekarza. Wmawiała, że się zarażę nie mając maseczki, gdzie w aptece był tylko 1 klient około 5 metrów ode mnie. Nie dało jej się nic wytłumaczyć, dalsza rozmowa nie miała sensu. W trakcie tego filozofowania zdążyłaby mi sprzedać kilka razy to czego potrzebowałam.
Gdyby nie fakt, że już 2 razy straciłam przytomność przez to, że miałam założoną maseczkę w sklepie (najdłużej wytrzymałam 5 minut od wejścia do sklepu), to bym ją założyła. Ale w tym przypadku byłam zmuszona wrócić do domu, bez leku. Wolałam nie ryzykować upadkiem, nie daj Boże na brzuch. Mam nadzieję, że nic się nie stanie jak pominę jedną dawkę, w przeciwnym razie apteka czy Pani "obsługująca mnie" poniesie za to odpowiedzialność. Dziwi mnie tylko, że kierownik zatrudnia takie osoby. Szkoda, że nie zerknęłam na nazwisko tej Pani, na szczęście kierownik będzie wiedział która młoda Pani była wczoraj na nocnej zmianie. Mam nadzieję, że coś z tym zrobi.
Maria
1/5
14-09-2021 13:36
W dniu wczorajszym zostałam powiedzmy obsłużona przez bardzo nieuprzejma panią farmaceutkę ktora nie udzieliła mi żadnych informacji rzeczowo motywujac swoje zachowanie pozna godzina i ze jest zmęczona mowila do mnie podniesionym głosem obrazajac i podważając kompetencje lekarza ktory wystawił receptę. Mam 56 lat i nigdy wczesniej nie spotkało mnie coś takiego . Brak profesjonalizmu i nieodpowiednie zachowanie tej pani wpływa też na opinie apteki Eskulap. Uważam wręcz ze takie zachowanie jest niedopuszczalne !!!!