RejestrMedyczny.pl
Podmioty lecznicze
Śląskie
Podmioty lecznicze
Bielsko-Biała
Bytom
Częstochowa
Gliwice
Katowice
Ruda Śląska
Rybnik
Sosnowiec
Tychy
Zabrze
Będzin
Chorzów
Cieszyn
Czechowice-Dziedzice
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Jastrzębie-Zdrój
Jaworzno
Knurów
Mikołów
Mysłowice
Myszków
Piekary Śląskie
Racibórz
Siemianowice Śląskie
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Wodzisław Śląski
Zawiercie
Żory
Medi-Lite Anna Różyło Pracownia Testów Alergologicznych
brak opinii
+ dodaj opinię
Stefanii Sempołowskiej 8
Bielsko-Biała
Medic Klaudia Jurewicz
brak opinii
+ dodaj opinię
Jana Sobieskiego 324A
Bielsko-Biała
Medic Team
brak opinii
+ dodaj opinię
Zjednoczenia 3
Chorzów
Medica Space Oddział w Pszczynie
brak opinii
+ dodaj opinię
Katowicka 55
Pszczyna
Medical Evolution Gabinet Neurologii
brak opinii
+ dodaj opinię
Stanisława Wyspiańskiego 21
Bielsko-Biała
Medical House Barbara Dudka-Żyrek
brak opinii
+ dodaj opinię
Garbarska 10
Żywiec
Medical Network Intelligence Group
brak opinii
+ dodaj opinię
26 Marca 53A
Wodzisław Śląski
Medical Zoom
brak opinii
+ dodaj opinię
Panewnicka 65
Katowice
Medicavita
brak opinii
+ dodaj opinię
Zygmunta Starego 27
Gliwice
Medichome Centrum Stomatologi Estetycznej
brak opinii
+ dodaj opinię
Leśnica 2
Brenna
Medico Centrum Rehabilitacji
brak opinii
+ dodaj opinię
Komorowicka 23
Bielsko-Biała
Medicomfort
brak opinii
+ dodaj opinię
Wrocławska 10
Gliwice
«
poprzednia
strona
87
z 284
następna
»
Polecane artykuły
Jakie badania laboratoryjne dla kobiet są polecane?
Kiedy zmęczenie jest chorobą
Rak piersi: zbyt radykalne operacje niepotrzebne
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
Medimed
Chciałabym dołączyć się do pozwu zbiorowego. Prokuratura Rejonowa Warszawa Wola w Warszawie odmówiła wszczęcia dochodzenia . Mój e' mail:
[email protected]
. Po
Grażyna
03-08-2020 16:35
1/5
Gerimed
Opinia negatywna. Firma nie działa od 25.02.2020. Wykupiłam abonament na 4 lata. Niestety, dałam się wmanewrować w ogromne dla mnie koszty. Korzystałam z kilku
Nina
01-03-2020 21:11
1/5
Centrum Medyczne Beyer
Bardzo nieprofesjonalna obsługa Klienta. Pani w recepcji blondynka w okularach do pracowni ortopedycznej w Elblągu, jest niesamowicie arogancka rozbawiła pacjen
Katarzyna
27-05-2019 17:01
2/5