Podmiot został oznaczony jako nieaktywny. Może to oznaczać, że zaprzestał on działalności lub zmieniły się jego dane kontaktowe.
Aleja Jana Pawła II 11
Warszawa

Informacje podstawowe

WWW: www.medimed.warszawa.pl
e-mail: sekretariat@medimed.warszawa.pl
regon: 382681797
numer księgi: 000000207830
data rejestracji: 26-03-2019

Opinie o Medimed

Dodaj opinię
5/5
Od 19.08.2019r. korzystam z usług i dotychczas jestem zadowolona. Minęło kilka tygodni a już jestem po wyczerpujących konsultacjach pani dietetyk mgr Aleksandry Narojek. Stosuje dietę przez nią opracowaną.
Otrzymałam wyczerpujące informacje i wskazówki od fitoterapeuty. Jestem po 2 tygodniowej fizjoterapii. Jako osoba od wielu lat korzystająca z różnego typu rehabilitacji stwierdzam, że jest to jedyne miejsce jak dotychczas gdzie rehabilitantki - pani Kasia i pani Ania myślą nad każda czynnością a nie wykonują zabiegi zlecone zlecone a tym samym nie zachowują się jak automaty. Potrafiły w czasie rehabilitacji zmieniać zabiegi według tego który zabieg przynosi efekt.
Jestem nim ogromnie wdzięczna za to, że moja kondycja psychofizyczna bardzo się poprawiła.
Ponadto w międzyczasie zostałam przebadana endokrynologicznie - 2 wizyty u lekarza endokrynologa oraz wszystkie potrzebne badania laboratoryjne.
Mam stałego opiekuna pana Mikołaja który jest pod całodobowym telefonem do mojej dyspozycji. Zapewniam, ze usługi z jakich korzystałam przekroczyły wielokrotnie koszty usług z których korzystałam wielokrotnie mój miesięczny abonament w tym centrum medycznym. Jedyną moją dodatkową prośbą jest to aby gabinet do rehabilitacji był lepiej wyposażony aby pani Ania i pani Kasia mogły pracować w godnych warunkach.Dodam jeszcze, że przez 2 tygodnie rehabilitacji codziennie mogłam korzystać z pola magnetycznego na całe ciało i na pewno było to o wiele dłużej niż 15 minut za każdym razem.

Z poważaniem
Zofia Pawlicka
1/5
Zostałem zaproszony telefonicznie na bezpłatną godzinną konsultację dolegliwości barków u fizykoterapeuty. Wg słów rozmówczyni mój telefon "wylosował system" ;) Zostałem zapytany, czy mam ponad 55 lat. Na miejscu zaprowadzono mnie do sali z kilkunastoma fotelami do magnetoterapii. Zamiast konsultacji zafundowano mi kilkunastominutową magnetoterapię, i godzinną reklamę abonamentu medycznego. Miał kosztować 500 zł miesięcznie , ale jak tego samego dnia się zdecyduję, to tylko 250 zł, bo dostanę dofinansowanie telewizji Plus ;) Czyli firma Medimed zaczyna kontakt z potencjalnym klientem od zwykłego oszustwa. Nie było żadnej obiecanej konsultacji fizykoterapeutycznej. Presja na podpisanie abonamentu tego samego dnia to typowa sztuczka ściemy i presji psychicznej na emerytów, od lat wykorzystywana przy sprzedaży garnków, sztućców, odkurzaczy itp. Firma Medimed istnieje od lutego 2019. Na prezentacji pokazano loga firm, z którymi Medimed "współpracuje" na terenie Warszawy. Tej informacji nie znalazłem potem na stronie internetowej firmy. Nie ma ich też na ulotce reklamującej abonament medyczny, tudzież umowie rezerwującej abonament. Opublikowane są nazwy specjalności lekarzy przyjmujących w Medimed, ale nie ma żadnego nazwiska, więc nie można sprawdzić opinii o lekarzach w internecie. Firma istnieje od lutego 2019. Jej właściciel prowadzi też Nova Call Center, wynajem samochodów i japońską restaurację. Geriatrę firma Medimed szukała na olx.pl ;) ...
1/5
Warto jeszcze dodać, ze firma Medimed oferuje abonament medyczny płatny na 4 lata z góry... Z ulgą to 9500 zł, bez ulgi 19.000 zł. Jednorazowy przelew, oczywiście można wziąć kredyt w banku na własną rękę ...
5/5
Powyższa opinia jest chyba zazdrosnej konkurencji.
Ja korzystam z usług od dawna i jestem bardzo zadowolona. Miałam konsultacje fizjoterapeutyczna od razu i rehabilitacje która w końcu przynosi efekty.
Badania profilaktyczne których żadna inna placówka medyczna mi zrobić nie chciała. Przemiła Pani która jest moim opiekunem i zawsze jest pod telefonem.
Najlepiej przekonać się samemu i sprawdzić zamiast wzorować na opiniach, zwłaszcza osób które nie skorzystały z usług Medimedu. Ja dzięki tej firmie w końcu śpię spokojnie i bez bólu, zatem całym sercem polecam.
5/5
Dla mnie również najlepsza opieka pomimo że nie mają tomografii ale pozostałość korzyści to wynagradza
1/5
Opinia pana Wojciecha nie wynika z zazdrości konkurencji ale z realiów w Medimed. Podpisuję się pod jego stwierdzeniami i przestrzegam przed wyłudzeniami kasy z kieszeni szczególnie emerytów, których łapie się na lep polepszenia stanu zdrowia - to wielka lipa i oszustwo.
1/5
" Przemiła pani, która jest opiekunką" - jest zwykłą dobrze opłacaną MANIPULATORKĄ!!!!!!!!
Radzę omijać ją szerokim łukiem.
1/5
Opinia pana WOJCIECHA To absolutna prawda.Moja żona otrzymala zaproszenie ''wylosowana przez system"do placówki przy ul.JanaPawła 11 w W-wie.Placówka to dwa pokoiki ) recepcja i pokój badań.łóżek na których ułożono innych pacjentów z łapanki.Poczęstowano kawą i czekoladkami "pozostawionymi przez wdzięcznego pacjenta ", i rozpoczęło się pranie mózgów.Roztaczanie cudownych wizji opieki zdrowotnej.METODA DOKŁADNIE TAKA SAMA JAK PRZY SPRZEDAŻ KOŁDER CZY GARNKÓW.
Dalej jak w opinii p. WOJCIECHA. Firma z Jana Pawła zniknęła i objawiła się na ul. Gdeckiej (Grochów) gdzie dalej poluje na naiwnych starców.
1/5
W zeszłym roku byłam zachwycona. Rehabilitacja była udana prowadzona przez znakomite rehabilitantki. nie czekałam długo na wizyty. Teraz jestem wystraszona i obawiam się, że straciłam 9000,00 zł. skorzystałam ze zniżki i wykupiłam pakiet aż na 4 (cztery) lata. dowiedziałam się, że firmę przeniesiono na ulicę Gdecką 3, co już mnie zasmuciło, ale nic to, można i tam dojechać. Zatrwożyło mnie jednak to, że nikt nie odbiera moich telefonów pod żadnym numerem. Pani Patrycja, która była moją opiekunką medyczną, już tam nie pracuje i dyrektor, do którego podała mi numer też już nie pracuje (ona twierdzi, że jeszcze rano pracował). W czwartek jadę na Gdecką. Zobaczę, jaka jest prawda.
1/5
Na Gdeckiej wszystko zamknięte na trzy spusty, nie ma po co jechać, moja mama pocałowała dziś klamkę.
1/5
Czuje ze firma juz nie istnieje. 14 01 2020 pocalowalem klamke.Na drzwiach kartka z informacja AWARIA.Dzisiaj 14 01 mialem umowiona wizyte u lekarza na Warynskiego.Odmowiono mnie wizyty.Przychodnia juz nie przyjmoje pacjentow z Medi Med.Nic mi nie pozostaje jak zlozyc doniesienie do prokuratury o mozliwosci popelnienia przestepstwa.
1/5
Pani Aniu nie Pani jedna tak się wpakowała, chciałabym z Panią się skontaktować w jakiś sposób więcej osób w takiej sytuacji coś trzeba z tym zrobić
Oszustów trzeba tępić, to nie do pomyślenia , żeby w tym kraju takie były oszustwa, na Policję trzeba zgłosić
1/5
Proponujemy jutro spotkanie na Gdeckiej o 11.00
Zapraszamy wszystkich oszukanych.
1/5
Rozważcie Państwo pisma do UOKiK i rzecznika praw pacjenta. Nawet jeśli każdy indywidualnie napisze a listów zbierze się „masa krytyczna” to może ktoś się tym zajmie.
1/5
Właśnie dzisiaj mowili o tej firmie Medimed i o tym Prezesie o zorganizowaniu grupy przestępczej w TVN Uwadze czyli oszuści. Ich wszystkich za takie oszustwa powinni wsadzić. To szczyt wszystkiego co w tym kraju się dzieje, jeszcze książkę napisał jak się stal milionerem na ludzkiej krzywdzie bezczelność. Tylko do prokuratury niech zrobią z nimi porządek.
1/5
Z Medimed nikt już nie współpracuje nie ma żadnych lekarzy, rehabilitacji, masarzy i żadnych badań, jednym słowem oszustwo, także macie Państwo rację coś trzeba z tym zrobić, tak sobie nie można pozostawić.
1/5
Proszę osoby, które wykupiły pakiet w Medimed o zgłaszanie się.
Zebrało się już kilka osób.
Piszemy zgłoszenie do prokuratury.
1/5
Proszę osoby, które wykupiły pakiet w Medimed o zgłaszanie się.
Zebrało się już kilka osób.
Piszemy zgłoszenie do prokuratury.
1/5
Proszę osoby, które wykupiły pakiet w Medimed o zgłaszanie się.
Zebrało się już kilka osób.
Piszemy zgłoszenie do prokuratury.
1/5
Pragnę spotkać się z grupą osób oszukanych.Dowiedzialam się dnia 15 tego po południu i nie spotkałam się na ul Greckiej.Podajcie jakieś miejsce.
1/5
Do Pani Renaty
Proszę o jakikolwiek kontakt chciałabym dołączyć do grupy
Moj mail elzbieta1@hotmail.com
1/5
Ja też zostałam oszukana będę szukać porady w urzędzie ochrony konsumenta. Miało być kompleksowe leczenie a okazało się okradaniem emerytów. Też chcę dołączyć do grupy oszukanych mój mail irminazalewska@onet.eu
1/5
Zostałam oszukana pragnę dołączyć się do pozostałych i walczyć z oszustami .
1/5
Właśnie jutro miałam udać się do Prokuratury. Na Gdeckiej pod Medimedem spotkałam dziś dwie panie. Wymieniłyśmy się telefonami.Proszę podać maila lub telefon do osoby która będzie tworzyć listę poszkodowanych.
Mój mail : nadir.ulka@wp.pl
1/5
Właśnie jutro miałam udać się do Prokuratury. Na Gdeckiej pod Medimedem spotkałam dziś dwie panie. Wymieniłyśmy się telefonami.Proszę podać maila lub telefon do osoby która będzie tworzyć listę poszkodowanych.
Mój mail : nadir.ulka@wp.pl
1/5
Z tego co widzę i czytam również zostaliśmy oszukani.
W zeszłym roku byłam oczarowana opieką lekarską i na czas mogłam robić wszelkie badania, lecz dziś czar prysł ....
Pani Renato proszę o jakiś kontakt , mój e-mail m.missol@wp.pl
Jak również Osobę, która będzie umiała zająć się sprawą oszustów.
1/5
Ja rownież proszę o kontakt w sprawie o ktorej Państwo piszą.
Mój adres e-mailowy: krystyna-lauk@wp.pl. Pozdrawiam.
1/5
Właściciele spółki i niektóre osoby współpracujące zostali zatrzymani 8.01.2020r przez Prokuratora za oszustwa przy zakupie pakietów medycznych i sprzętu rehabilitacyjnego. Prokuratura Okręgowa łącznie z Komendą Rejonową Policji Warszawa I prowadzą tą sprawę. Myślę że w sprawach Medimedu należy się kontaktować z tymi organami ścigania.Mnie jeszcze nie udało się dodzwonić ale będę próbować by złożyć zeznania.
Właściciele Medimedu mieli wiele spółek i od dłuższego czasu wg tego samego schematu naciągali ludzi. Medimed stworzyli by po raz kolejny naciągnąć ludzi.
1/5
Pani Urszulo, a gdzie Pani bedzie składać zeznania bo to chyba podlega rejonizacji, ja też chciałabym złożyć zeznania.
1/5
Pani Krystyno podała mi adres z błędem proszę sprawdzić
1/5
Pani Krystyno podała mi adres z błędem proszę sprawdzić
1/5
ja też czuję się oszukana , wykupiłam pakiet we wrześniu, na początku było dobrze i nic nie wskazywało na to, że jest to oszustwo
17. 01. 2020 r. złożyłam powiadomienie na Komisariacie Policji w swojej dzielnicy.
proszę o kontakt tel. 502 274 085
1/5
Pani Renato, jestem też oszukana przez medimed. Mój adres : joannakruk@o2.pl
1/5
Pani Renato, też należę do grupy oszukanych. Podpisałam umowę w maju 2019. Do początku stycznia 2020 było wszystko normalnie, ale kiedy byłam na Widok 6, gdzie miałam zarezerwowane przez medimed zabiegi, to dowiedziałam się, że medimed zmieniła siedzibę . Do tego, kiedy poszłam na mój ostatni umówiony zabieg odbiłam się od zamkniętych na głucho drzwi. Portier na dole powiedział, że zamknięte jest do odwołania. Usiłowałam dodzwonić się do medimedu, ale na wszystkie znane mi numery telefonów albo nikt nie odbierał, albo była informacja, że skrzynka jest pełna. Dziś dopiero przeczytałam wszystkie powyższe opinie o medimed i już wiem, że zostałam oszukana. Jeśli nadal tworzy Pani listę oszukanych, to proszę mnie uwzględnić. Mój adres aniaob@wp.pl
1/5
Pani Krystyno podała mi adres z błędem proszę sprawdzić
1/5
Oszuści ograbili emerytów- mnie również. Nie bardzo wiem do kogo mam się zgłosić -ukradli mi 6000 zł,
1/5
Pani Renato, adres jest prawidłowy: krystyna-lauk@wp.pl, nie wiem w czym problem . Gdyby Pani podała swój adres mailowy napisałabym do Pani i adres automatycznie się uruchomi.
1/5
Mimo wszystko pojechałam na ul. Gdecką 3 i przeczytałam kartkę zostawioną na drzwiach przez pracowników MEDIMED. Ponieważ przelałam im za cztery lata usług dokładnie 9500,00 zł. ze zbieranych przeze mnie pieniędzy na tak zwaną starość, postanowiłam już działać. Złożyłam wczoraj doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Zarząd MEDIMED do Prokuratury Rejonowej dla Woli w Warszawie mieszczącej się na ul. Ciołka 14. Mój mąż jest prawnikiem pracującym w sądzie i pouczył mnie, że to nie koniec. Jeśli się chce odzyskać choć część pieniędzy, trzeba wystąpić z pozwem cywilnym. Rzeczywiście możemy wystąpić z pozwem zbiorowym, wtedy będziemy mieli większą siłę przebicia. Musimy się wszyscy razem spotkać w celu ustalenia następnych ruchów. Jeśli Państwo nie złożyliście jeszcze doniesienia o możliwości popełnienia przestępstwa, to bardzo proszę to uczynić. Proszę zaproponować sposób skontaktowania się. Pragnę jeszcze nadmienić, że chodząc na fizykoterapię w listopadzie na ul. Jana Pawła II 11, spotkałam ekipę TVN, która zbierała informacje o MEDIMED, gdyż jego prezes prowadził podobną spółkę zamkniętą po roku działalności. Wymieniłam się z tą dziennikarką telefonami i teraz do niej zadzwoniłam. Okazuje się, że ów prezes jest obecnie aresztowany, co jest związane z jego poprzednią działalnością. Pozdrawiam Państwa. Anna
1/5
Jeszcze raz piszę, by podać swój meil: aniakam@poczta.onet.pl
1/5
Jestem jedna z osób poszkodowanych przez MEDIMED.
Spotkaliśmy się w kilka osób na Greckiej przed "siedzibą" MEDIMEDU 15.01 ok.11.
Jedna z pań zobowiązała się do napisania zbiorowego doniesienia do prokuratury.
Osoby zainteresowane dołączeniem do naszej grupy prosimy o kontakt na mail :
renata13ban@gmail.com
1/5
Proponuję spotkanie w niedzielę 19 stycznia 2020 w kawiarni COSTA COFFE o godz.12
Al.Jerozolimskie 33 (na tyłach hotelu Novotel - dawniej hotelu FORUM).
1/5
Ja tez zostalam oszukana chcialabym dolaczyc do grupy i walczyc z oszustami moj mail Helenap2@interia.pl
1/5
Jestem w Medimed od roku obecni nie ma kontaktu z nikim z firmy, a zapewniali o opiece zdrowotnej to jest dranstwo .Jak można się zjednoczyć w celu odzyskania wpłaconych pieniędzy
1/5
Tak jak Państwo piszą, daliśmy się nabrać. Pozew zbiorowy to dobry pomysł.
Proszę o jakiś kontakt pani Renato.
Podaję swój adres mailowy chobka@wp.pl
1/5
Ja również zostałam oszukana przez Medimed o czym dowiedziałam się 20.01.20 Bardzo proszę o kontakt, w sprawie o której Państwo piszą. Mój mail: alinaryszewska@gmail.com
1/5
Dzisiaj byłam w Prokuratorze Rejonowej Warszawa-Wola i złożyłam zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa tj.oszustwa i wyłudzenie pieniędzy przez Medimed. W sprawie zbiorowego pozwu bardzo proszę o kontakt w celu dołączenia do grupy osób poszkodowanych.
Mój mail: ryszewska alina@gmail.com
1/5
To przykre, że tak łatwo dałam się oszukać. Jestem załamana. Po powrocie z urlopu poszłam na Jana Pawla i ..... firma zniknęła. Jutro zgłoszę zawiadomienie.
1/5
Chciałbym dołączyć do grupy poszkodowanych przez MEDIMED. marek.downarowicz@poczta.onet.pl
1/5
Moja żona podpisała umowę 11.04.2019 po zastanowieniu się w domu postanowiliśmy odstąpić od umowy w dniu 15.04.2019.Została zawarta ugoda według której kwota 8800 zł miała być przelana w ciągu 7dni od 6.05.2019.Oczywiście pieniędzy nie otrzymałem. Po ponagleniach przelał mi prezes 3000 zł jeszcze łaskawie przelał w lipcu 1000zł i na tym koniec. Piszę to oczywiście w skrócie mam na wszystko dokumenty.
Mój adres: jbkot@wp.pl
1/5
Aż przykro się czyta te opinie. Myślałam, że to chwilowy problem, ale widzę, że sprawa jest poważna. Ostatnio też nie mogę dodzwonić się do Medimed.
Ja również pragnę dołączyć się do poszkodowanych przez tą firmę, także gdyby coś się działo, to podaję swój e-mail: czekalska@onet.eu
1/5
Dopiero dziś trafilłem na forum o MediMedzie. Niestety też należymy do grupy oszukanych. Przez pół roku było w miarę dobrze - od grudnia zaczęły się problemy. Chcemy dołączyć do grupy, która będzie ścigać oszustów.
Mój email: trzebiecki@icloud.com
1/5
Pani Renato ja też jestem w gronie oszukanych osób. Bardzo proszę o kontakt na maila jola1952@gazeta.pl; też chciałabym dołączyć zbiorowego pozwu.
1/5
Ja też razem z mężem zostaliśmy oszukani przez firmę Medimed. Umowę podpisaliśmy w dniu
10 grudnia.Od 20 stycznia mieliśmy rozpocząć rehabilitację na ul. Gdeckiej 3 . W umówionym dniu
pocałowaliśmy klamkę. Od tamtej pory nie możemy dodzwonić się pod żaden wskazany numer telefonu przez firmę.Chcemy wraz z mężem dołączyć się do pozwu zbiorowego przeciwko firmie Medimed. Mój e-mail: ewazaba15@wp.pl
1/5
Zostałem oszukany jak wszyscy proszę o kontakt w sprawie zbiorowego zawiadomienia o oszustwie mój adres zygmuntwawrzyniak2@gmail.com
1/5
Do Pani Zofii Pawlickiej.
Szanowna Pani. Pani Zachwyt był aktualny do grudnia 2019 roku. Proszę Przeczytać opinię oszukany i okradzionych ludzi. W styczniu 2020 roku MEDIMED przestało istnieć. Pracownicy zostali zwolnieni z pracy, brak kontaktu telefonicznego z firmą Proszę o wypowiedz w tej sprawie. Pozdrawiam
1/5
Witam wszystkich oszukanych. Zawarłam z Medimed umowę pod koniec listopada. Nie zdążyłam skorzystać z niczego a tu bach. Szok i nie do wiary że tak się dałam naciągnąć. Czy jest jeszcze szansa żeby dołączyć do Państwa grupy poszkodowanych? Mój adres jozkojolanta@wp.pl. Tel 796961959
1/5
Przepraszam ale podałam zły nr 796951959 teraz jest dobrze
1/5
Również jestem jedną z osób oszukanych przez Medimed. Co prawda od maja ubiegłego roku zdążyłam skorzystać z kilku zabiegów rehabilitacyjnych, ale jest to nie współmierne do ceny jaką zapłaciłam. Chętnie dołączę do osób, które będą w tej sprawie interweniować. Chyba najlepszym wyjściem był pozew zbiorowy. Łatwiej wtedy coś osiągnąć. Bardzo chętnie spotkam się lub nawiążę kontakt meilowy
Magda 608397957 m.gebura@vp.pl
1/5
Proszę o jakąś informację o pozwie zbiorowym. Medimed oszukał moja mamę. Mój mail
monika638@wp.pl
1/5
W imieniu dwóch okradzionych przez Medimed osób proszę o kontakt w sprawie pozwów i innych działań prawnych przeciwko grupie oszustów z Medimed Sp. z o. o. E-mail: a.krawczyk57@gmail.com, kom. 660 520 333
5/5
czujemy się oszukani przez MediMed,
chcemy dołączyć do działań prawnych przeciwko Spółce MediMed
kontakt z nami: a.skrzynska@onet.pl
pozdrawiamy


1/5
Jestem oszukaną przez Medimet osobom .Wraz z kolejną poszkodowaną chcemy dołączyć do działań prawnych. Kontakt z nami to e-mail: bozkakol@interia.eu , tel 514 822 243
1/5
Drodzy Państwo. Prezes z kilkoma współpracownikami są w areszcie. Trzeba wziąć pod uwagę ten fakt. Dodatkowo firma nie ogłosiła jeszcze upadłości a to może być kolejny problem.
1/5
Dzisiaj dopiero trafiłam na Państwa opinie dotyczące Medimedu, po nieudanych próbach dodzwonienia się do firmy. Również zostałam oszukana przez Medimet i chciałabym dołączyć do działań prawnych. Proszę o kontakt na imargo@wp.pl lub tel. 500642035.
1/5
Podpisałam z Medimed umowę w czerwcu 2019. Naiwnie uwierzyłam w serdeczną pomoc przeznaczoną dla osób wymagających rehabilitacji. Chciałabym dołączyć do grupy, która planuje zbiorowe doniesienie do prokuratury i ew. pozew zbiorowy.
Mój nr telefonu: 600 043 004.

Pytanie, w jaki sposób możemy stworzyć grupę. Czy jest wśród oszukanych ktoś, kto zechciałby pozbierać dane wszystkich oszukanych zainteresowanych wspólnym działaniem i stworzyć jakąś grupę?
1/5
Witam.
Prezesi mieli rożne firmy które przestały działać od stycznia 2020r. Ja podpisalam umowę z Polskim Centrum rehabilitacji w Warszawie ul. Widok 8. Oszukali także swoich pracowników.
Może ktoś z PCR wchodzi na tą stronę proszę o kontakt. 668983708.
1/5
A tak wydawało się wszystko miłe i profesjonalne. Ze też daliśmy się naciągnąć.
Proszę o informację, czy rozważana jest sprawa złożenia pozwu grupowego przeciwko spółce Medimed?
Mój adres mailowy: chobka@wp.pl
1/5
Chciałabym dołączyć do grupy, która planuje zbiorowe doniesienie do prokuratury i ew. pozew zbiorowy.
Mój nr telefonu: 601245491
email : marek541@wp.pl
1/5
P Renato !
czy doszło do spotkania w Costa 19 go stycznia ? Chciałbym dołączyć do grupy poszkodowanych przez MEDIMED.i zrobić listę do pozwu zbiorowego do Prokuratury x doniesieniem o przestępstwie
Będę się starał zrobić reportaż do TVN.
Marcin Borys
email poszkodowani.medimed@wp.pl
1/5
Jeśli się chce odzyskać choć część pieniędzy, trzeba wystąpić z pozwem cywilnym. To dobry pomysł
pozwu zbiorowego ale trzeba wpłacić do Sądu 10 procent kwoty roszczeniowej więc musi Nas być więcej aby nabrało to powagi sytuacji.
Ja się zgłosiłem na adres e-mail i zachęcam poszkodowanych do działania.

poszkodowani.medimed@wp.pl
2/5
Bardzo dobry pomysł
1/5
Niestety, jestem kolejna osobą poszkodowaną przez medimed. Umowę podpisałam 12.11.2019, udało mi się skorzystać z jeden wizyty u reumatologia i 10 zabiegów fizykoterapii, następne miały zacząć się dziś, czyli 17.02.2020, oczywiście jak wiadomo to już nierealne. Proszę o dołączenie mnie do grupy zgłaszającej sprawę do prokuratury i dołączenie do pozwu zbiorowego elsat55@wp.pl
1/5
Witam,
jestem również oszukana :( :( - skromna emerytura - miało być dobrze
Umowa podpisana 06.12.2019 , zrobione badania i żadnej wizyty nie udało się już umówić.
kwota 9500 pln - kredyt w Mbanku . Lat 69.
Jestem zainteresowana wspolnym pozwem
tel 661631363 email labes@poczta.onet.pl
1/5
Zostałam też oszukana przez Medimed.
Mój e' mailg.kiljanska@wp.pl . Telefon 697318042
1/5
Jeszcze w zeszłym roku wszystko było dobrze: rehabilitacja dała efekty. Właśnie usiłuję zapisać się na następną serię, ale nie mogę się do nikogo dodzwonić. I trafiłam na tę stronę. Dowiedziałam się, że firma przestała istnieć w dniu 14.01.2020r. Jestem zainteresowana wspólnym pozwem. Umowa podpisana 07.08.2019.
tel. 504 168 412 e'mail: halusz@onet.eu
1/5
Też zostałem oszukany .proszę o kontakt w sprawie pozwu zbiorowego.Dziękuję z góry za pomoc. staszekblysk@gmail.com
1/5
Też zostałem oszukany .proszę o kontakt w sprawie pozwu zbiorowego.Dziękuję z góry za pomoc. staszekblysk@gmail.com tel 888065744
1/5
Niestety, także zostałam oszukana przez firmę MEDIMED. Właśnie miałam rozpocząć rehabilitację od 24.02.20 r.. Kierowana przeczuciem weszłam na stronę "firmy-krzak" i okazuje się, że trafiłam na Państwa opinie. Myślę, że jedynie wspólne działanie może coś zdziałać. W związku z tym, że późno odkryłam ten przekręt, bardzo proszę o kontakt. Mój adres e-mailowy:
grazyna-zelazny@wp.pl
1/5
Dzień Dobry
Też zostałem oszukany.
Czy jest już coś może wiadomo o tym nakręceniu reportażu przez UWAGĘ lub inne media.
Mój adres: j_nie@poczta.fm
1/5
również zostałam oszukana, dołączę do pozwu zbiorowego mój mejl daszkowskaw@gmail.com
tel. 693722114
1/5
Również zostałem oszukany przez medimed sprawę prowadzi miejski rzecznik praw konsumentów .Jestem zainteresowany pozwem zbiorowym. Mój e-adres
andrzejfwisnia@gmail.com
1/5
Jestem jedną z licznie oszukanych, jak widzę . Chciałabym dołączyć się do wszelkich akcji przeciwko tym oszustom. Byłam na policji ale nawet nie chcieli przyjąć zgłoszenia twierdząc że to powinien być pozew cywilny. Czekam na informacje od tych, co już coś wiedzą co mogę zrobić i jak się można zorganizować bo ja, niestety, nie mam póki co o tym pojęcia
1/5
Też zostałam oszukana w podobny sposób jak Państwo. Udało mi się ustalić że osoba widniejąca jako prezes spółki dokonał podobnego szwindlu w Krakowie pod nazwą Gerimed. Mam nadzieje że sprawa zostanie nagłośniona i skończy się ten proceder żerowania na starszych osobach w Polsce.
1/5
To prawda ze w Krakowie firma gerimed tak samo oszukala mnóstwo osób. Ja podjęłam się zbieraniem danych na listę osób poszkodowanych przez gerimed. Jest nas juz 40 osób.
Prosze dać mi znać jak wygląda u państwa sytuacja mariolawoy@interia.pl
Czy np pozew zbiorowy zadziała.
Pozdrawiam Mariola
1/5
Witam wszystkich już byłych pacjentów Medimedu.
Również zostałem oszukany bo w październiku uległem namowom i podpisałem umowę z Medimedem wpłacając całą kwotę na 4 lata tj 9500 zł.
Proszę o kontakt osoby również okradzione tak jak ja o kontakt ze mną na nr 883 771 812.
pozdrawiam wszystkich Leszek.
1/5
Witam Państwa
niestety należę do tego samego grona oszukanych co państwo
umowę zawarłam z firmą w sierpniu zeszłego roku i jak w większości przypadków wszystko na początku było bardzo sprawne i zgodne z umową a potem cisza.................
Lidia Orłowska-Kowalska
e-mail: kowalska.kancelaria@gmail.com
tel. 601 653 633
1/5
Jestem niestety kolejną osobą poszkodowaną przez medimed. Umowę podpisałam w czerwcu 2019r. Proszę o dołączenie mnie do grupy zgłaszającej sprawę do prokuratury i do pozwu zbiorowego.
taus@poczta.onet.pl tel. 601 092 105
1/5
Zostałam oszukana przez MEDIMET .Chętnie dołączę do pozwu zbiorowego ,proszę o kontakt telefon 669961863 Pozdrawiam.
1/5
Oszukana. Jestem w takiej samej sytucji. Chcisłabym dołączyć do grupy, która składa pozew cywilny przeciwko Medimed. Proszę o kontakt osoby które to organizują. izabellaojer@gmail.com tel.797400920
1/5
Również chciałbym dołączyć do zbiorowego pozwu przeciwko MediMed

gbator@op.pl
1/5
Pragnę dołączyć się do grupowego pozwu należę do oszukanych mój tel.602233197 meil mircea.carli@gmeil.com
1/5
Ja również pragnę dołączyć do pozwu. afthar@wp.pl
1/5
Ja również zostałam oszukana.Zapłaciłam gotówką 9000 zl.Oczywiście wzęłam kredyt , który będę spłacać jescze przez 3 lata a spłacam już rok.Dopiero w maju 2020r zorientowałam sie że instytucja nie istnieje i nas haniebnie oszukano.Mam zamiar złożyc doniesienie do prokuratury.Jeśli mogę jeszcze dołączyć do grupy to proszę o kontakt: hannasobczakkosowska@wp.pl
1/5
Zostałam oszukana przez MEDIMET .Chętnie dołączę do pozwu zbiorowego ,proszę o kontakt telefon 601 28 58 96. Pozdrawiam.
1/5
Chciałabym dodać, że zgłosiłam sprawę do Prokuratury. Jestem zainteresowana pozwem zbiorowym. Czy ktoś ma jakieś informacje w tym temacie. Pozdrawiam wszystkich oszukanych. Moje namiary: lidiakosk@wp.pl
1/5
Kolejna oszukana przez Medimed.Chciałabym sie dołączyć do pozwu zbiorowego.Moje namiary:ulajaros01@gmail.com
1/5
Zapewne jestem również w gronie osób okradzionych przez Medimed Centrum Medyczne w Warszawie. Zainteresowany jestem wspólnym działaniem dotyczącym ukarania oszustów i odzyskaniem środków. Moje dane: Andrzej Krawczyk, kom. 660 520 333, e-mail: a.krawczyk57@gmail.com. Proszę o kontakt.
1/5
Pragnę dołączyć się do pozwu zbiorowego. Proszę o kontakt wieslawapajak46@gmail.com
1/5
Chciałabym dołączyć się do pozwu zbiorowego. Prokuratura Rejonowa Warszawa Wola w Warszawie odmówiła wszczęcia dochodzenia . Mój e' mail:g.kiljanska@wp.pl.
Pozdrawiam
5/5
Szukasz finansowania biznesowego, finansów osobistych, hipoteki,
pożyczki samochodowej, gotówki studenckiej, gotówki na konsolidację
zadłużenia, gotówki niezabezpieczonej, kapitału podwyższonego ryzyka
itp. ... Jesteś we właściwym miejscu, skontaktuj się z nami, aby
uzyskać więcej informacji.

Email: creditmidland@gmail.com

Midland Credit Home
5/5
Szukasz finansowania biznesowego, finansów osobistych, hipoteki,
pożyczki samochodowej, gotówki studenckiej, gotówki na konsolidację
zadłużenia, gotówki niezabezpieczonej, kapitału podwyższonego ryzyka
itp. ... Jesteś we właściwym miejscu, skontaktuj się z nami, aby
uzyskać więcej informacji.

Email: creditmidland@gmail.com

Midland Credit Home
1/5
zła
1/5
Jestem kolejnym nabitym w butelkę. Udało mi się z korzystać z kilku zbiegów oraz zrobić badania.
Chciał bym dołączyć do grupy poszkodowanych : mój adres kok567@interia.pl tel.607330915.
Pozdrawiam poszkodowanych Krzysztof K.
1/5
Jestem przerażona , też dałam się oszukać. Zawarłam umowę z Medimedem14.10.2019 roku na początku było dobrze , obecnie dowiedziałam się ,że żadna z tych placówek nie istnieje . Czuję się oszukana i nie wiem co mam dalej robic
Proszę o kontakt z osobami ,które zostały poszkodowane jolalozowska@gmail.com tel.663889921
1/5
jestem osobą oszukaną przez MEDIMED chciałabym dopisać sie do pozwu zbiorowego alinarudnicka@onet.pl tel.501707209
Dodaj opinię