RejestrMedyczny.pl
Podmioty lecznicze
Śląskie
Podmioty lecznicze, Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
Bytom
Częstochowa
Gliwice
Katowice
Ruda Śląska
Rybnik
Sosnowiec
Tychy
Zabrze
Będzin
Chorzów
Cieszyn
Czechowice-Dziedzice
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Jastrzębie-Zdrój
Jaworzno
Knurów
Mikołów
Mysłowice
Myszków
Piekary Śląskie
Racibórz
Siemianowice Śląskie
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Wodzisław Śląski
Zawiercie
Żory
Centrum Medyczne Podocomfort
brak opinii
+ dodaj opinię
Piastowska 81
Bielsko-Biała
Centrum Medyczne Podzamcze
brak opinii
+ dodaj opinię
Bohaterów Warszawy 2
Bielsko-Biała
Centrum Medyczne Salusmed
brak opinii
+ dodaj opinię
Wolności 2
Bielsko-Biała
Centrum Opieki
brak opinii
+ dodaj opinię
Sternicza 26A
Bielsko-Biała
Centrum Opieki Medycznej "Med Work"
brak opinii
+ dodaj opinię
Filarowa 50
Bielsko-Biała
Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Bystrej
brak opinii
+ dodaj opinię
Juliana Fałata 2
Bystra
Centrum Rehabilitacji "Reha-Forma"
brak opinii
+ dodaj opinię
Karbowa 26
Bielsko-Biała
Centrum Rehabilitacji Funkcjonalnej Fascia
brak opinii
+ dodaj opinię
Bohaterów Warszawy 26
Bielsko-Biała
Centrum Rehabilitacji Reha-System
brak opinii
+ dodaj opinię
Złota 52
Kozy
Centrum Rehabilitacyjno-Readaptacyjne dla dzieci Niepełnosprawnych "Nadzieja"
brak opinii
+ dodaj opinię
Saperów 24
Bielsko-Biała
Centrum Stomatologiczne "Joko-Dent"
brak opinii
+ dodaj opinię
Armii Krajowej 180
Bielsko-Biała
Centrum Stomatologiczne NZOZ Prodentist Justyna Tokarz
brak opinii
+ dodaj opinię
Elizy Orzeszkowej 87
Bielsko-Biała
«
poprzednia
strona
3
z 20
następna
»
Polecane artykuły
Wszystko, co powinnaś wiedzieć o tabletkach Escapelle
Apap czy inne leki przeciwbólowe?
Studia medyczne a rzeczywistość. Jakie wyzwania w pracy czekają na młodych lekarzy?
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
Centrum Medyczne Mimedica
Korzystałam z usługi Przychodni Mimedica a konkretnie Lekarza Ortopedy i muszę przyznać że widać mile i profesjonalne podejście do pacjenta.Polecam,!
Anna
25-11-2022 09:59
5/5
NSZOZ Przychodnia "Merkury"
Bardzo dobry doktor to Polak, wszystko OK
Vasyl
22-07-2023 20:49
5/5
Stomatologia U16
Jestem pacjentką gabinetu od 2015 roku. W tym czasie korzystalam z różnych usług stomatologicznych, z ktorych byłam, jestem bardzo zadowolona, i na pewno bede
Anna
26-07-2024 09:29
5/5