Leśna 30
Magdalenka

Informacje podstawowe

WWW: www.detoksvip.pl
e-mail: [email protected]
numer księgi: 000000204237
data rejestracji: 20-01-2019

Komórki organizacyjne

Alko - Ośrodek Leczenia Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych (Detoksykacji)local_phone725 309 300
Day - Oddział Dzienny Terapii Uzależnienia Od Alkoholulocal_phone725 309 300
Day - Oddział Dzienny Terapii Uzależnienia Od Substancji Psychoaktywnychlocal_phone725 309 300
Dział Farmacjilocal_phone725 309 300
Hostel dla Uzależnionych Od Alkoholulocal_phone725 309 300
Hostel dla Uzależnionych Od Substancji Psychoaktywnychlocal_phone725 309 300
Narko - Ośrodek Leczenia Zespołów Abstynencyjnych Po Substancjach Psychoaktywnych (Detoksykacji)local_phone725 309 300
Rehabilitacja - Ośrodek Rehabilitacyjny dla Uzależnionych Od Substancji Psychoaktywnychlocal_phone725 309 300
Terapia - Ośrodek Terapii Uzależnienia Od Alkoholulocal_phone725 309 300
Terapia - Ośrodek Terapii Uzależnienia Od Substancji Psychoaktywnychlocal_phone725 309 300
Uzależnienia - Ośrodek Leczenia Uzależnień Bliżej Niescharakteryzowanychlocal_phone725 309 300
Uzależnienia - Ośrodek Leczenia Uzależnień Stacjonarnylocal_phone725 309 300

Opinie o Apk Vippoint

Dodaj opinię
Jakub
1/5
Kilenta traktują dobrze przez pierwsze 3 dni, pozniej jak śmiecia. Jedzenie bylo ok przez 5 dni, później na obiad dostalismy odmrozone pyzy z biedronki. Manipuluja pomiędzy klientem a rodziną. Klient jest wtedy ukazywany w swietle czlowieka ktory jest zerem i mowia ze potrzebuje dalszego leczenia rocznego za 100k. Obsluga na kazdego kto nie jest w hugo bossie patrzy w wyższością. Wszystko co robia, robią z łaską. Nie chca pomóc, chcą tylko trzepac kase. Warunki rodem z hotelu pracowniczego. Na stronie jest pokazany pokój vip jako normalny. w basenie woda mętna. Na silowni sprzęt zardzewialy i niekompletny.
Marek J.
5/5
Najlepszy prywatny szpital w Polsce! Doskonali lekarze, którzy z wielką troską i doświadczeniem podchodzą do pacjenta. Pełen pakiet badań, elastyczność personelu, znakomite warunki i autentycznie skuteczne odtrucie to naprawdę i tak nie wszystkie atuty tego miejsca. Dziękuję i polecam każdemu w 100%!
Aga
5/5
100/100 - świetny detoks.
Xanaxxx
5/5
Prawdziwy szpital. Warunki luksusowe. Drogo, ale skutecznie. Strefa spa na piątkę. Przyjazny personel, świetna kuchnia.
A.O.
5/5
Rzetelna firma. Klinika na miarę XXI wieku.
Lilla
1/5
Podzielam opinię Jakuba.
W moim przypadku wyglądało to tak:

Pierwszego dnia było super - obsługa godna polecenia: sympatyczny kontakt, zapewnienia, że będzie kilkadziesiąt szczegółowych badań, które zostaną przesłane do Niemiec, a po 10 dniach otrzymam wyniki. Obiecali przygotować diagnozę dot. przyczyn uzależnienia (na podstawie rozmów z psychologiem, itp.).

Natomiast po zapłaceniu pieniędzy (2000 zł) - pojawiło się lekceważące traktowanie. Moje wielokrotne próby kontaktu telefonicznego kończyły się: nieodbieraniem telefonu, zbywaniem (np. że dodzwoniłam się do działu sprzedaży).

Otrzymałam wyniki tylko badań podstawowych zrobionych na miejscu, a wyników tych kilkudziesięciu badań szczegółowych z Niemiec nie otrzymałam wcale.

Byłam zapewniona, że będą odbywały się spotkania terapeutyczne dla osób współuzależnionych. Nie zostałam powiadomiona o terminach tych spotkań.

Podsumowując: czuję się oszukana przez ośrodek. Nie polecam ich usług.
Piotr
1/5
Vippoint działa w bardzo wrażliwej branży higieny osobistej. Moje doświadczenie z nimi i staram się to powiedzieć w wyważony sposób to trzymanie się z daleka. Spędziłem tam dwa tygodnie i widziałem biednych podatnych ludzi wycofujących się z poważnych uzależnień, które były zastraszane o godzinie 21:00 (Adam - jeden z menadżerów), aby przedłużyć kontrakty, które nie miały nawet zostać przedłużone na kolejne trzy tygodnie. Siłą powiedzieli jej, że jest ćpunką i musi podpisać dziś wieczorem, mimo że błagała w tak nędznym stanie, by pozwoliła jej na to spać.

Szokujące jest to, że są zyskiem, zanim ludzie się zorganizują, z całkowitym brakiem świadomości, co oznacza słowo opieka nad pacjentem. Trzymaj się z daleka - kultura jest zła i nie ma poczucia profesjonalizmu.

Menedżer ds. Kluczowych Agata jest najmilszą kobietą, zanim zapłacisz, ale to naprawdę obrzydliwe, jak traktuje ludzi później. Ważne jest, aby wzywać tych ludzi, gdy polują na podatnych na pastwiska ludzi i unikają tego.

Dziennikarze już je badają, więc myślę, że wkrótce usłyszysz o wiele więcej. Proszę, trzymaj swoich bliskich jak najdalej.
marek
1/5
Totalna tragedia , zwykle oszustwo , przez 2 tygodnie daja relanium i koniec . Wciskaja terapie na sile , jak czlowiek jest na zejsciu . Opinia lekarza po 10 minutach wywiadu . Jak dla mnie to oszusci .
Dodaj opinię