śmieszny zakompleksiony kurdupel - dno dna - bez wyobraźni - leszcz do obicia nic więcej - omijać z daleka
Marcin
1/5
21-07-2025 20:16
Nie polecam, zero podejścia do pacjenta, zero szacunku, zero pomocy. Unosił się i był nieprzyjemny. Niechętnie zajrzał do karty i udzielał informacji.
Ola
4/5
08-06-2026 05:54
Mam odmienne zdanie niż poprzednicy, bo ten fizjoterapeuta w moim przypadku miał bardzo indywidualne podejście do moich niedomogów i z pozytywnym nastawieniem podjął się mojej rehabilitacji wykorzystując różne metody, by mi pomóc.Ważne jest obustronne wzajemne zrozumienie .Nadal chętnie ze sobą współpracujemy - ja jako pacjentka.