Dane kontaktowe

telefon: 663 178 554
e-mail: [email protected]

Dane praktyki

rodzaj: wyłącznie w miejscu wezwania
tytuł: Magister fizjoterapii
numer PWZ: 5926
NIP: 6662049675

Zakres udzielanych świadczeń

Rehabilitacyjne

rehabilitacja łóżkowa, przyłóżkowa, fizykoterapia mobilna,

Opinie o: Justyna Szczepaniak

Dodaj opinię
Dorota
5/5
29-10-2022 11:01
Nie rozumiem jak ktoś może tak podle pisać. Idąc kilka razy ma się świadomość czy pomaga czy nie. Chyba, że ktoś ma już takie schorzenia przy ktorych ona nie jest w stanie pomóc to wtedy idzie do lekarza, a nie posądza rehabilitanta o brak kompetencji. Zazdrość przemawia przez niewdzięcznych pacjentów. Pani Justynka jest kompetentną, wykształcona i bardzo miłą osobą. Nigdy nie odmawia pomocy. To ludzie, którzy do niej chodzą i piszą takie opinie są okropni i falszywi. Polecam Panią Justynkę i nadal będę korzystała z jej pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Krzysztof
5/5
02-11-2022 08:23
Polecam panią Justynę zawsze pomoże komu się nie ma podoba proszę nie korzystać i nie obrażać.
Gość
5/5
03-11-2022 19:43
Kobieta wie co ma robić polecam wszystkim
Anna
5/5
23-11-2022 15:10
Bardzo polecam. Po każdej wizycie czuję się lepiej. Mam problem z kręgosłupem od wielu lat, a po wizycie u P.Justyny ból mija. Wiem że czasami boli nastawianie ale potem przychodzi ulga. Nie można oczekiwać cudów po jednej wizycie trochę cierpliwość i zaufania do Fizjoterapeuty .
Alicja
5/5
06-02-2023 20:07
Przerobiłam wiele gabinetów fizjoterapeutycznych, i specjalistów manualnych , najbardziej sprawdziła się Pani Justyna, korzystam już któryś rok i jestem zadowolona polecam każdemu komu potrzebna szybka pomoc doraźna , oraz seria masaży.
Basia
1/5
18-02-2023 15:47
Zastanówcie się zanim do tej Pani pójdziecie , bo ja byłam dwa razy i żałuję , wyrządziła mi wielką krzywdę , każdego dnia było coraz gorzej, płakałam z bolu , pojechałam do innego fizjoterapeuty i co się dowiaduje , że wszystkie kregi przestawione nie tak jak powinny. Nie warto tam jeździć , nie patrzcie na to , że mało bierze , fizjoterapeuta inny weźmie tylko trochę więcej ale ma doświadczenie w terapii manualnej , a Ta pani to nie wiem chyba kurs ma jakiś online skoro nie zna się na tym co robi . Gdy wam nie przejdzie po wizycie u tej Pani skorzystajcie z obojętnie jakiegoś innego specjalisty żeby nawet wam sprawdził to , żeby za kilka lat nie wylądować na wózku nie daj Boze
Karolina
5/5
20-02-2023 07:19
Ludzie co Wy tu wypisujcie?!?!?! Każdy kto korzysta z usług Justyny wie, że jest świetna w tym co robi. Zna się na rzeczy, jest profesjonalna i uczciwa. Mówi jak jest nie owija w bawełnę. Konkretna osoba. A te osoby , które wypisują te bzdury co przez Was przemawia? Zazdrość? Przyjemność Wam sprawia obrażanie innych? Brak słów. Justyna jest doświadczona fizjoterapeutka, ma swój gabinet i pracuje legalnie. Ja osobiście trafiłam do niej z bólem kręgosłupa , po wizycie pomoc przyszła natychmiastowo i do dziś korzystam z serii zabiegów. Polecam z całego serca 😊 a tych których wypisują te wszystkie brednie i pomówienia nie pozdrawiam!!! Więcej empatii do drugiego człowieka. A nie jedno dla drugiego wróg!!!
Magdalena
5/5
22-02-2023 20:04
Polecam z całego serca P.Justyne nie znam lepszego fizjoterapeuty . Bardzo mi pomogła wstac na nogi oraz poprawiła masażami krążenie w mojej ręce . Dzięki P.Justynie jest szansa ze moze moja ręka bedzie uratowana. A lekarze chcieli mi ja usunac. Polecam z całego serca p.Justyne .
Edyta
5/5
13-03-2023 07:12
Z czystym sumieniem mogę polecić Panią Justynę, to dzięki niej funkcjonuję i nie odczuwam żadnych dolegliwości jeśli chodzi o kręgosłup 😊 to jest osoba godna polecenia i zaufania 😊
Marek
1/5
11-04-2023 14:06
Pani Justyna to zwyczajna OSZUSTKA No i oczywiscie pod tym komentarzem zaraz sama się do tego odniesie albo poprosi koleżanki które piszą jej pozytywne komentarze, a wiem sam to od tych osób.., bo maja długie języki. To nie jest żadna zazdrość czy zawiść tylko szczera prawda, bo robi ludzia regularnie krzywdę i później szukają pomocy i jeżdżą w inne miejsca i płaczą, żałują ze pojechali bo szybko i tanio…Pani przyjmuje ze słuchaweczka w uchu i wpuszcza po 2 osoby bo trzeba jak w Jesionce natłuc kasy jak najszybciej i jak najwiecej na „CIEMNOCIE”, która tam jezdzi. Żaden normalny przy rozumie człowiek nie pojedzie do kogoś niekompetentnego tylko dlatego ze TANIO I SZYBKO. Niech ludzie oszczędzają dalej na własnym zdrowiu to im bokiem wyjdzie, a Pani Justyna się śmieje i zarabia kasę na ludzkiej głupocie. Niech się w końcu wezmą za ta kobiete i za to co wyprawia. Zgłaszać prosze do odpowiednich służb, począwszy od URZEDU SKARBOWEGO, a skończywszy na IZBIE RZEMIEŚLNICZEJ, bo nie ma żadnych uprawnień i kompetencji na to żeby udawać TERAPEUTE MANUALNEGO, którym nie jest. Regularnie robi krzywdę, pchając paluchy, łokcie czy nawet kolano🙈bez pojęcia w kręgosłup…Takie rzeczy to tylko w tym CIEMNYM KRAJU maja prawo bytu Jaki kraj taka „SPECJALISTKA” a głupich nie sieją tylko się rodzą….Nie masuje tylko głaszcze na oliwce bo jest zwyczajnym leniem i nie potrafi inaczej, nie NASTAWIA, bo nie potrafi i nie ma żadnych studiow w tym kierunku. Fizjoterapeuta, nie może ingerować w układ stawowy jeśli nie ma do tego odpowiedniego przygotowania. Ludzie obudźcie się i ogarnijcie!!!!!
Karolina
5/5
11-04-2023 15:13
To co Pan wyżej wypisuje to jest jakaś obsesja lub chora konkurencja. Pani Justyna ma bardzo dużo pacjentów i każdy wie czy otrzymuje pomoc od niej czy nie. Osobiście ja oraz mój mąż korzystamy z pomocy i doświadczenia Pani Justyny a żeby tego było było pół naszej rodziny i wszyscy jesteśmy zadowoleni z usług w gabinecie. Nikt nikogo na siłę nie ciągnie do gabinetu Pani Justyny ani nie zmusza aby korzystał z jej usług. Nigdy nie spotkałam się aby kiedykolwiek Pani Justyna wbijala , wciskała nam palce , kolana i Bóg wie co jeszcze jak to Pan wyżej napisał. Ludzie co jest z Wami? Czy naprawdę przynosi Wam to przyjemność że obrażacie kogoś na forum? Bardzo słabe... Niestety pełno takich zawistnych osób na tym świecie. Polecam Bardzo Panią Justynę i będę zawsze korzystać z usług w gabinecie
🙂🙂🙂🙂
Natalia
5/5
13-04-2023 21:06
Pani Justyna to bardzo kompetentna osoba polecam szczerze, jestem zadowolona z jej usług i korzystam regularnie.jest Bardzo miła ma podejście do pacjenta a przede wszystkim ma pojęcie o tym co robi i potrafi pomagać ludziom z wielkim zaangażowaniem nigdy nie odmawia 🥰
Jolanta
5/5
22-05-2023 18:00
Nie rozumiem osób które piszą negatywne opinie ,bo jeżeli byli w gabinecie u pani Justyny po pomoc i jej nie otrzymali to mają prawo czuć się niezadowoleni , ale pisanie o osobie która ma tytuł magistra , że nie ma kompetencji do udzielania pomocy i oczernianie wręcz o szkodzenie to jest zwykłe kłamstwo . Zaznaczam ,że nie jestem koleżanką pani Justyny , a moja opinia jest tylko stwierdzeniem faktu , że jest to miła , kulturalna , sympatyczna i kompetentna osoba . Nie słyszałam żeby komuś wyrządziła krzywdę 👌👍
Kasia
5/5
29-05-2023 12:03
Polecam. Zupełnie nie rozumiem jak można pisać takie negatywne komentarze. Widać że ktoś chyba prywatnie bardzo nie lubi Pani Justyny.
Marcin
5/5
07-07-2023 12:18
Polecam panią Justynę. Krótko i na temat
Ula
5/5
13-07-2023 22:19
Bardzo kompetentna i miła osoba.
Sylwia
5/5
24-08-2023 09:02
Polecam Panią Justynę.
Po nastawieniu natychmiastowa ulga w bólu. Pojechałam do Pani Justyny z polecenia bratowej, która też do jej jeździ.
Do osób, które wypisują negatywne i obraźliwe komentarze podważające kompetencję Pani Justyny - zastanówcie się co piszecie bo Pani Justyna może was spokojnie podać do sądu o pomówienia i zniesławienie. Jeżeli jesteście niezadowoleni z wizyty po prostu napiszcie że nie polecacie jej usług i tyle.
Marek
5/5
03-11-2023 21:04
Super praca którą wykonuję. Żeby każdy tak przykładał się do swojej pracy.
Dodaj opinię