Mówi się, że penis to jedna z najważniejszych części ciała mężczyzny. Bez wątpienia także najczulsza: bywa dumą i wyznacznikiem ich męskości. Tymczasem okazuje się, że aż 90% mężczyzn jest niezadowolonych z rozmiaru swojego prącia. Panowie, szukając skutecznych sposobów na powiększenie penisa, często ocierają się o paradoksy. Dlatego dziś rozwiewamy mity na ten temat i podajemy fakty: jak skutecznie zwiększyć rozmiar prącia?

Powiększenie penisa jest możliwe – FAKT 

Dobra wiadomość: oczywiście, że jest to możliwe! Okazuje się, że penisa można wydłużyć i pogrubić w bezpieczny i dyskretny sposób i co najwazniejsze - bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych.  

Operacja to jedyny sposób na powiększenie penisa – MIT

Wiemy, że dla wielu mężczyzn skalpel + ich penis to bardzo złe równanie, które napawa niepokojem i strachem. Na szczęście operacja to nie jedyny sposób na powiększenie penisa. Istnieje kilka o wiele prostszych metod. W dalszej części artykułu dowiesz się, jakie zabiegi na powiększenie penisa są najskuteczniejsze.

Pompki do penisa mogą prowadzić do zaburzeń erekcji – FAKT

Choć powodują natychmiastowe powiększenie prącia, to niestety pompki do penisa nie dają trwałych efektów – członek dość szybko wraca do początkowych rozmiarów, a samo używanie pompek często powoduje skutki uboczne, ponieważ osłabia elastyczne elementy członka. Może to prowadzić do trwałego zaburzenia wzwodu.

Ćwiczenia na powiększenie penisa są skuteczne – MIT

Zanim zaczniesz wykonywać szereg ćwiczeń, mających zwiększyć rozmiar członka wiedz, że jego wielkość w stanie spoczynku i we wzwodzie związana jest z warunkami anatomicznymi. Dlatego w żadnym razie nie da się zwiększyć objętości ciał jamistych prącia... gimnastyką 

Suplementy na powiększanie penisa dają długotrwały efekt – MIT

Niestety wszelkiego rodzaju suplementy mające służyć powiększaniu prącia nie są skuteczne. Producenci, którzy je oferują żerują na ludzkiej naiwności. To postęp w medycynie estetycznej pozwala obecnie skutecznie powiększyć penisa. 

Stosowanie specjalnych kremów może zwiększyć obwód prącia  – MIT

W składzie kremów na powiększenie penisa znajdziemy jedynie substancje ziołowe, różnego rodzaju witaminy i minerały. Z tego względu przypominają one bardziej pielęgnacyjny kosmetyk, niż maść, która miałaby zwiększyć objętość ciał jamistych. Niestety nie da się tego uzyskać za pomocą żadnego kremu.

Powiększenie penisa tkanką tłuszczową jest bezpieczne i skuteczne – FAKT

Od kilku lat w renomowanych klinikach dostępny jest zabieg powiększania penisa za pomocą tkanki tłuszczowej. Pobiera sie  ją bezpośrednio od pacjenta. To bezpieczne powiększanie członka, które skutkuje zarówno zwiększeniem jego długości, jak i grubości. Tkanka tłuszczowa jest w pełni biokompatybilna z ludzkim organizmem (co praktycznie całkowicie zmniejsza ryzyko alergii lub powikłań), a efekty zabiegu są spektakularne! 

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym to efektywny i sprawdzony zabieg - FAKT

Równie skutecznym i popularnym zabiegiem jest powiększenie obwodu prącia kwasem hialuronowym. To

bezpieczna, sprawdzona metoda, której zaufało tysiące mężczyzn. Twierdzą oni, ze powiększenie penisa tą metodą wiąże się z poprawą jakości życia seksualnego, wzrostem pewności siebie i większą swobodą w kontaktach intymnych. 

Powiększanie penisa kwasem HA lub tkanką tłuszczową trzeba robić w specjalistycznej klinice - FAKT

Warto zaufać ekspertom z wieloletnim doświadczeniem. W końcu chodzi o tak ważny fragment Twojego ciała! Dlatego w kwestii wyboru miejsca do zabiegu nie idź na kompromis i wybierz klinikę o doskonałych opiniach. Jedną nich jest bez wątpienia https://klinikaambroziak.pl. Wykwalifikowani specjaliści Kliniki z pewnością spełnią Twoje oczekiwania: zabieg pozwoli zwiększyć obwód członka nawet do 5 centymetrów oraz wydłużyć go nawet do kilku centymetrów! Zabieg powiększenia penisa jest bardzo mało inwazyjny i przebiega bezboleśnie. Efekt zabiegu jest widoczny od razu, wygląda bardzo naturalnie, a zabieg nie pozostawia żadnych blizn.

Efekty powiększania penisa utrzymują się do 2 lat – FAKT

Rezultaty powiększenia penisa kwasem hialuronowym oraz tkanką tłuszczową utrzymują się nawet do dwóch lat. Po tym okresie można ponownie poddać się zabiegowi. 

Możesz ocenić ten artykuł: