apteka wspaniala dobrze zaopatrzona i mily personel ktory doradza pacjetom w razie potrzeby w doborze lekow kiedy zachodzi taka potrzeba. Przy okazji a mieszkam w Barwicach chce zapytac czy macie panstwo lek czeski Nitresan ktory zawsze w waszej aptece kupowalem.Oile sie znajduje odebralbym 5 lipca na recepte ktora juz posiadam.Pozdrawiam serdecznie
Małgorzata
5/5
12-05-2026 09:13
Jestem bardzo zadowolona z obsługi. Indywidualne podejście do klienta.Personel fachowy i kompetentny.Apteka bardzo dobrze zaopatrzona a jeżeli czegoś brakuje pani kierownik szybko sprowadza brakujący lek lub specyfik.