1. Apteki
  2. Śląskie
  3. Częstochowa

Apteka na Kucelinie

Aleja Pokoju 44
Częstochowa

Informacje podstawowe

Telefon: 500 094 473
e-mail: aptekanakucelinie@wp.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek 08:00-18

Dodatkowe informacje

Jest to apteka ogólnodostępna, zezwolenie na jej otwarcie (o numerze DNAiH.8520.1.90.2014) wydano 2 czerwca 2014.

Atuty

  • płatności kartą

Opinie o Apteka na Kucelinie

Dodaj opinię
5/5
Miła i konkretna obsługa. Dobre ceny - jedne z najniższych w Częstochowie. Polecam.
1/5
"Atuty- płatność kartą"- to pojęcie względne. Wchodząc do apteki nie miałem gotówki jednak na drzwiach widnieje informacja o możliwości płacenia kartą. Chcąc dokonać płatności po otrzymaniu produktu Pani nie przyjemnym tonem informuję, że za mało na mnie zarobi jeżeli zapłacę kartą. Kompletnie nie polecam apteki.
1/5
Platnosc karta od okreslonej kwoty, obsluga bardzo nie mila, nie polecam
5/5
Obsługa bardzo miła. Pacjent stawiany na pierwszym miejscu. Bardzo zdziwiła mnie jedna gwiazdka dla apteki. Ode mnie 10 :)
1/5
Obsługa bardzo profesjonalna, z dobrą wiedzą merytoryczną, dziwi mnie komentarz dotyczący karty płatniczej, nigdy nie miałam z tym problemu. Nadmienię że Panie naprawdę pomagają klientom i wielu wypadkach bardzo mi pomogły. 10 gwiazdek.
5/5
Fachowa obsługa. Polecam
5/5
Bardzo miła, fachowa obsługa, Panie pomocne i służące rada, polecam!
5/5
Bardzo atrakcyjne ceny, Panie służą radą i pomocą nie jeden raz się przekonałam-że bardziej rzetelną niż niejeden DOKTOR :)
5/5
Jestem stałą klientką apteki. Bardzo fachowa obsługa, Panie zawsze służą pomocą. Ceny naprawdę konkurencyjne.Z czystym sumieniem polecam!!!
5/5
W pełni profesjonalna obsługa - wszechstronna wiedza osób pracujących, konkurencyjne ceny, uczciwe podejście do klienta - jak najbardziej polecam.
5/5
W końcu znalazłam aptekę, gdzie ważniejszy jest klient (czy też bardziej pacjent) niż zysk! Bardzo miła i przyjazna obsługa, służącą radą i pomocą. Polecam jak najbardziej!
Dodaj opinię