RejestrMedyczny.pl
Podmioty lecznicze
Śląskie
Podmioty lecznicze
Bielsko-Biała
Bytom
Częstochowa
Gliwice
Katowice
Ruda Śląska
Rybnik
Sosnowiec
Tychy
Zabrze
Będzin
Chorzów
Cieszyn
Czechowice-Dziedzice
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Jastrzębie-Zdrój
Jaworzno
Knurów
Mikołów
Mysłowice
Myszków
Piekary Śląskie
Racibórz
Siemianowice Śląskie
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Wodzisław Śląski
Zawiercie
Żory
Centrum Usług Medycznych Alfa
brak opinii
+ dodaj opinię
Jana Pawła II 6
Szczekociny
Centrum Usług Medycznych Kucelin
brak opinii
+ dodaj opinię
Pokoju 44
Częstochowa
Centrum Usług Stomatologicznych Ra-Dent Radosław Wizor, Anna Wizor
brak opinii
+ dodaj opinię
Saneckiego 3
Szczekociny
Centrum Vitae
brak opinii
+ dodaj opinię
Piastowska 2
Gliwice
Centrum Wcześniaka i Małego Dziecka
brak opinii
+ dodaj opinię
Gustawa Morcinka 14A
Dąbrowa Górnicza
Centrum Wsparcia Dobrostan
brak opinii
+ dodaj opinię
Władysława Sikorskiego 153-155
Tychy
Centrum Wsparcia Psychologiczno - Terapeutycznego Po Skrzydła
5.0
/5
1 opinia
Krzywa 2
Sosnowiec
Centrum Wsparcia Rodziny Wielogłos
brak opinii
+ dodaj opinię
Ludomira Różyckiego 2C
Mysłowice
Centrum Wspierania Rozwoju Cedit
brak opinii
+ dodaj opinię
Beskidzka 1
Jastrzębie-Zdrój
Centrum Wspomagania Rozwoju Persevere
brak opinii
+ dodaj opinię
Kępowa 56
Katowice
Centrum Zabiegowe Anita Makieła - Drąg
brak opinii
+ dodaj opinię
Zgoda 3
Zawiercie
Centrum Zdrowego Uśmiechu Dent-Lux Jarosław Pardela
brak opinii
+ dodaj opinię
Ignacego Paderewskiego 32
Zawiercie
«
poprzednia
strona
42
z 284
następna
»
Polecane artykuły
Jakie badania laboratoryjne dla kobiet są polecane?
Witaminę B12 dostarczysz sobie z roślin?
Czy jesteś w grupie ryzyka? Wczesne objawy cukrzycy, na które warto zwrócić uwagę
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
NZOZ Stomatologia dla Całej Rodziny
Jestem stałym pacjentem Pani Doktor Wardeckiej. Co rok przychodzę do Pani Wardeckiej na leczenie moich zębów i doprowadza je naprawdę to bardzo dobrego stanu. Z
Tymek
25-08-2023 11:51
5/5
Centrum Medyczne Grudusk
Jestem zachwycona umiejętnościami fizjoterapeutów .Gorąco polecam.
Ela
17-05-2023 12:49
5/5
Anmed
29 09 21 byłam na szczepieniu trzecią dawką. Szybko, profesjonalnie . Sympatyczny pan w rejestracji i przesympatyczna pielęgniarka - ludzie młodzi - brawo!
Elżbieta
29-09-2021 13:30
5/5