RejestrMedyczny.pl
Podmioty lecznicze
Lubelskie
Podmioty lecznicze
Biała Podlaska
Biłgoraj
Chełm
Kraśnik
Lubartów
Lublin
Łuków
Puławy
Świdnik
Zamość
Bełżyce
Bychawa
Dęblin
Hrubieszów
Janów Lubelski
Kock
Krasnystaw
Łęczna
Międzyrzec Podlaski
Nałęczów
Opole Lubelskie
Parczew
Poniatowa
Radzyń Podlaski
Rejowiec Fabryczny
Ryki
Szczebrzeszyn
Terespol
Tomaszów Lubelski
Włodawa
NZOZ "Stom-Med"
brak opinii
+ dodaj opinię
Graniczna 73
Zamość
NZOZ "Stomatologia Kosmetyczna"
brak opinii
+ dodaj opinię
Szymanowskiego 2
Chełm
NZOZ "Św. Michała" Poradnia Lekarza Rodzinnego i Poradnie Specjalistyczne
brak opinii
+ dodaj opinię
Henryka Sienkiewicza 7A
Łuków
NZOZ "Szkol-Med"
brak opinii
+ dodaj opinię
Al. Wojska Polskiego 27
Świdnik
NZOZ "Terapia A" Terapia Uzależnienia i Współuzależnienia. Pomoc Psychologiczna
brak opinii
+ dodaj opinię
Terebelska 67
Biała Podlaska
NZOZ "Terapia"
brak opinii
+ dodaj opinię
Lelewela 2
Krasnobród
NZOZ "Terapia"
brak opinii
+ dodaj opinię
Warszawska 17
Radzyń Podlaski
NZOZ "Tomed" w Nieliszu
brak opinii
+ dodaj opinię
Nielisz 279
NZOZ "Top-Dent" Jolanta Fijałkowska
brak opinii
+ dodaj opinię
Śnieżyńskiego 10
Lublin
NZOZ "Tri-Dent"
brak opinii
+ dodaj opinię
Bogdanowicza 9
Łęczna
NZOZ "Triomed" Kolumna Transportu Sanitarnego
brak opinii
+ dodaj opinię
Probostwo 4
Lublin
NZOZ "Twój Lekarz"
brak opinii
+ dodaj opinię
Rynek II 8
Łęczna
«
poprzednia
strona
52
z 115
następna
»
Polecane artykuły
Choroby oczu - które z nich występują najczęściej i dlaczego?
Ryzyko raka płuca znacząco spada po rzuceniu palenia
Nowotwory rzadkie, co warto o nich wiedzieć?
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
NZOZ Poradnia Stomatologiczna "Dentes" Halina Łazaruk, Maria Jolanta Narowska
NIE POLECAM WRECZ ODRADZAM,16.102020 syn z pobolewajacym zębem zgłosił.sie na umówiona wizytę, ząb został zbadany zatruty,po czym polecono,zrobić zdjęcie bo to
Sylwia
08-12-2020 18:02
1/5
Centrum Metaboliczne
też mnie oszukano szkoda mi pani Beaty rechabilitantki
roman
31-01-2020 03:02
1/5
Juka Dent Gabinet Stomatologiczny
To była moja najlepsza wizyta w gabinecie dentystycznym w życiu. Panią Doktor polecam wszystkim, nie tylko dzieciom, ale i tym, którzy od zawsze czują irracj
Mariola
25-11-2020 13:50
5/5