RejestrMedyczny.pl
Podmioty lecznicze
Kujawsko-Pomorskie
Podmioty lecznicze
Brodnica
Bydgoszcz
Chełmno
Grudziądz
Inowrocław
Nakło nad Notecią
Rypin
Świecie
Toruń
Włocławek
Aleksandrów Kujawski
Barcin
Chełmża
Ciechocinek
Gniewkowo
Golub-Dobrzyń
Janikowo
Koronowo
Kruszwica
Lipno
Mogilno
Nowe
Sępólno Krajeńskie
Solec Kujawski
Strzelno
Szubin
Tuchola
Wąbrzeźno
Więcbork
Żnin
Centrum Rehabilitacji Medycznej Remed
brak opinii
+ dodaj opinię
Franciszka Tadeusza Rakowicza 4
Toruń
Centrum Rehabilitacji Prowadzone przez Symamed Maciej Mielcarek
brak opinii
+ dodaj opinię
Jaskółcza 18
Bydgoszcz
Centrum Rehabilitacji Skomed
brak opinii
+ dodaj opinię
Nakielska 47
Bydgoszcz
Centrum Rehabilitacji Wawrzyniak
brak opinii
+ dodaj opinię
Koronowska 42
Bydgoszcz
Centrum Reumatologii i Rehabilitacji w Bydgoszczy
brak opinii
+ dodaj opinię
Ks. Ryszarda Markwarta 8
Bydgoszcz
Centrum Stomatoligii Michelin
brak opinii
+ dodaj opinię
Cienista 14
Włocławek
Centrum Stomatologiczne
brak opinii
+ dodaj opinię
Klonowa 9
Janikowo
Centrum Stomatologiczne Dentist
brak opinii
+ dodaj opinię
Bydgoska 14
Gostycyn
Centrum Stomatologiczne i Otolaryngologiczne
brak opinii
+ dodaj opinię
Szubińska 93-95
Bydgoszcz
Centrum Stomatologiczne Identica
brak opinii
+ dodaj opinię
Józefa Dwernickiego 8B
Bydgoszcz
Centrum Stomatologiczne Jahromi - Kloss
brak opinii
+ dodaj opinię
Tadeusza Rejtana 10
Bydgoszcz
Centrum Stomatologii Dentus
brak opinii
+ dodaj opinię
Chełmińska 21
Toruń
«
poprzednia
strona
16
z 87
następna
»
Polecane artykuły
Wszystko, co powinnaś wiedzieć o tabletkach Escapelle
Wzdęty brzuch - skuteczne sposoby na uporczywe wzdęcia
Jak może dojść do zarażenia wirusem HBV?
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
Centrum Okulistyczne Dr Milena Kozera
Bardzo miła i profesjonalna obsługa, dobre podejście do pacjenta
Paweł
19-09-2022 20:15
5/5
Telemedycyna "Centrum Medyczne Telmed"
OSZUŚCI i nic więcej. Biorą pieniądze i nie wystawiają recpet oraz nie odpowiadają na korespondencję. ODRADZAM
Jacek
31-08-2022 16:03
1/5
NZOZ Centrum Promocji Zdrowia Aleja Pokoju POZ
Rejestratorki i pielęgniarki (nie wszystkie, ale większość) są bardzo chamskie. Pracują jak by za karę i wyżywają się na pacjentach. Najgorsza rejestratorka to
Iwona
14-12-2020 21:19
1/5