RejestrMedyczny.pl
  1. Podmioty lecznicze
  2. Śląskie

Podmioty lecznicze, Bielsko-Biała

  • Bielsko-Biała
  • Bytom
  • Częstochowa
  • Gliwice
  • Katowice
  • Ruda Śląska
  • Rybnik
  • Sosnowiec
  • Tychy
  • Zabrze
  • Będzin
  • Chorzów
  • Cieszyn
  • Czechowice-Dziedzice
  • Czeladź
  • Dąbrowa Górnicza
  • Jastrzębie-Zdrój
  • Jaworzno
  • Knurów
  • Mikołów
  • Mysłowice
  • Myszków
  • Piekary Śląskie
  • Racibórz
  • Siemianowice Śląskie
  • Świętochłowice
  • Tarnowskie Góry
  • Wodzisław Śląski
  • Zawiercie
  • Żory

White Beauty Stomatologia, Implantologia i Medycyna Estetyczna

White Beauty Stomatologia, Implantologia i Medycyna Estetyczna na mapie
5.0/5
2 opinie
Władysława Broniewskiego 39
Bielsko-Biała

Wimed Bielsko-Biała

Wimed Bielsko-Biała na mapie
brak opinii
+ dodaj opinię
PCK 8
Bielsko-Biała

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska na mapie
brak opinii
+ dodaj opinię
Willowa 2A
Bielsko-Biała

Zdrowie i Rehabilitacja

Zdrowie i Rehabilitacja na mapie
brak opinii
+ dodaj opinię
Karpacka 24
Bielsko-Biała

Zębolki Stomatologia Dziecięca

Zębolki Stomatologia Dziecięca na mapie
brak opinii
+ dodaj opinię
Bolesława Prusa 61
Bielsko-Biała

Zespół Poradni Specjalistycznych

Zespół Poradni Specjalistycznych na mapie
brak opinii
+ dodaj opinię
Romualda Traugutta 12
Bielsko-Biała
« poprzednia
strona 20 z 20

Polecane artykuły

Autoklaw - dlaczego sterylizacja narzędzi jest tak ważna?

Autoklaw - dlaczego sterylizacja narzędzi jest tak ważna?

Jak może dojść do zarażenia wirusem HBV?

Jak może dojść do zarażenia wirusem HBV?

Otyłe dziecko – do sanatorium

Otyłe dziecko – do sanatorium

Pokaż więcej »

Najlepsze komentarze

Anmed
Bardzo sprawne szczepienie. Do tych co narzekają na "kolejki". Trzeba było szczepić się latem a nie w szczycie 4 fali.. Cała procedura szczepienie trwa ok 30 mi
Mieczyslaw
27-11-2021 14:34
5/5
Receptovo
Profesjonalne podejście, bardzo polecam!
Karolina M.
17-11-2025 13:29
5/5
NZOZ "Mar-Med" Marta Mazur
Doświadczenie i miły personel. Dr Marta Mazur, pani Lodzia, pani Halinka to wspaniali ludzie. Pozdrawiam wszystkich. Dziękuję za miłą obsługę.
Aleksander
22-07-2022 08:55
5/5
  • polityka prywatności
  • o serwisie
  • regulamin
  • kontakt