RejestrMedyczny.pl
Podmioty lecznicze
Śląskie
Podmioty lecznicze, Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
Bytom
Częstochowa
Gliwice
Katowice
Ruda Śląska
Rybnik
Sosnowiec
Tychy
Zabrze
Będzin
Chorzów
Cieszyn
Czechowice-Dziedzice
Czeladź
Dąbrowa Górnicza
Jastrzębie-Zdrój
Jaworzno
Knurów
Mikołów
Mysłowice
Myszków
Piekary Śląskie
Racibórz
Siemianowice Śląskie
Świętochłowice
Tarnowskie Góry
Wodzisław Śląski
Zawiercie
Żory
NZOZ Victodent
brak opinii
+ dodaj opinię
Księcia Józefa Poniatowskiego 28
Bielsko-Biała
NZOZ Vita - Dent
brak opinii
+ dodaj opinię
Władysława Broniewskiego 32
Bielsko-Biała
NZOZ Wielospecjalistyczne Centrum Medyczne "Euro Medica"
brak opinii
+ dodaj opinię
Żywiecka 142
Bielsko-Biała
Okulistyka Klepacki
brak opinii
+ dodaj opinię
Górska 66
Bielsko-Biała
Opieka Zdrowotna Strzelczyk
brak opinii
+ dodaj opinię
Leopolda Staffa 3
Bielsko-Biała
Ośrodek Rehabilitacji Intermed Bielsko-Biała
brak opinii
+ dodaj opinię
Starobielska 11
Bielsko-Biała
Pediatryczne Centrum Zabiegowe
brak opinii
+ dodaj opinię
Cyniarska 24
Bielsko-Biała
Podstawowa Opieka Zdrowotna "Medycyna" Jacek Zagórski
brak opinii
+ dodaj opinię
Stefanii Sempołowskiej 8
Bielsko-Biała
Pogotowie Ratunkowe
brak opinii
+ dodaj opinię
Emilii Plater 14
Bielsko-Biała
Polimed Galena
brak opinii
+ dodaj opinię
Żywiecka 71
Bielsko-Biała
Polskie Poradnie Medyczne
brak opinii
+ dodaj opinię
Pieczarkowa 5
Bielsko-Biała
Polskie Poradnie Medyczne 2
brak opinii
+ dodaj opinię
Partyzantów 63
Bielsko-Biała
«
poprzednia
strona
15
z 20
następna
»
Polecane artykuły
Laser na przebarwienia - jak działa na plamy posłoneczne?
Recepta online - sposób na szybki ratunek w nagłych sytuacjach
Leczenie bólu i chorób reumatycznych
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
NZOZ Vaxmed
Byłam szczepiona pierwszą dawką na Branickiego. Wszystko poszło gładko, bez kolejki, szybko. W smsie na dzień przed szczepieniem dostałam info, że należy przyjś
Agnieszka
11-05-2021 21:22
5/5
Nordmedic Ratownictwo
Dziękuję za wczorajszy transport
Kasia
16-03-2024 06:45
5/5
Medi-Plus Świadczenia Medyczne Marzena Kucharska
Dziękuję za b. dobrą opiekę nad moją umierającą siostrą, zarówno lekarzom jak i pielęgniarkom. To dobra poradnia, dobry personel, jeszcze raz dziękuję.
Bracki
29-01-2020 23:01
5/5