1. Placówki
  2. Łódzkie
  3. Tuszyn

Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńcze Poddębina

Poddębina 9A
Tuszyn

Informacje podstawowe

WWW: www.poddebina.pl
e-mail: sekretariat@poddebina.pl piekarska_basia@interia.pl
regon: 101331049
numer księgi: 000000206096
data rejestracji: 01-02-2019

Komórki organizacyjne

Oddział Opiekuńczo-Leczniczylocal_phone 506 286 196, 602 282 895

Opinie o Centrum Rehabilitacyjno-Opiekuńcze Poddębina

Dodaj opinię
5/5
Super ośrodek, bardzo dobrze wyposażony. Przygotowany i przemyślany pod każdym względem. Personel bardzo empatyczmy. Miałem okazję odwiedzać tam moją bliską osobę przez prawie pół roku. Zawsze wszystko w najlepszym porzadku.
Szczerze polecam!
5/5
Była tam moja mama Krystyna tylko 6 tygodni. Piszę była, bo umarła w sobotę 7 września. Była bardzo chora. Niemniej jednak chcę podzielić sie swoja opinią.
Zacznę od ośrodka. Nowoczesny, wyposażony we wszystkie możliwe pomoce do pracy z pensjonariuszami. Każda sala wyposazona lepiej niż w niejednych hotelu 5-cio gwiazdkowym. Jest aula, stołówka, tv i dużo pomieszczeń do rehabilitacji również wyposażonych w sprzęt rehabilitacyjny na najwyzszym poziomie. Wszystko i wszedzie jest czysto,pachnie a nie jak kiedyś w niektórych domach pomocy, które znałam z autopsji. Pani dyrektor , przemiła ,empatyczna osoba. Zawsze ,kiedy ją o cos poprosiłam spełniała moje prosby natychmiast ,zawsze mogłam na nią liczyć i starała się również przekazać to personelowi ośrodka. Pani doktor również przemiła i gotowa do niesienia pomocy. Pielęgniarki z powołania, zawsze sumiennie i starannie pilnowały ,aby mama miala wszystko podane. Opiekunki, bo one jednak najwięcej przebywałay z moja mamą. Dzieki im nie bałam się ,że mojej mamie nie pomogą. Mama zawsze była umyta, czysta, pachnąca, nakarmiona i zaopiekowana. starały się jak tylko mogły, za co im z całego serca dziekuję. Mamy już nie ma, ale pamięć została. Ośrodek na medal.
Marta