RejestrMedyczny.pl
  1. Apteki
  2. Opolskie

Apteki

  • Brzeg
  • Głuchołazy
  • Kędzierzyn-Koźle
  • Kluczbork
  • Krapkowice
  • Namysłów
  • Nysa
  • Opole
  • Prudnik
  • Strzelce Opolskie
  • Baborów
  • Byczyna
  • Dobrodzień
  • Głogówek
  • Głubczyce
  • Gogolin
  • Grodków
  • Kietrz
  • Kolonowskie
  • Leśnica
  • Lewin Brzeski
  • Niemodlin
  • Olesno
  • Otmuchów
  • Ozimek
  • Paczków
  • Praszka
  • Wołczyn
  • Zawadzkie
  • Zdzieszowice

Grosik

Grosik na mapie
1.0/5
1 opinia
Filarskiego 6
Zdzieszowice

Grzybek

Grzybek na mapie
brak opinii
+ dodaj opinię
Centawska 2
Błotnica Strzelecka

Irys

Irys na mapie
brak opinii
+ dodaj opinię
Zwycięstwa 60
Racławice Śląskie

Jagódka

Jagódka na mapie
brak opinii
+ dodaj opinię
Wolności 6
Bogacica

Jaśmin Punkt Apteczny

Jaśmin Punkt Apteczny na mapie
brak opinii
+ dodaj opinię
Włodzienin 15

Lekfarm

Lekfarm na mapie
brak opinii
+ dodaj opinię
Kościuszki 15
Praszka

Lekostrefa

Lekostrefa na mapie
brak opinii
+ dodaj opinię
Opolska 32
Kielcza

Libra

Libra na mapie
brak opinii
+ dodaj opinię
Os. Piastów Śląskich 21
Strzelce Opolskie

Malwa

Malwa na mapie
brak opinii
+ dodaj opinię
Małe Przedmieście 5B
Olesno

Miejska

Miejska na mapie
brak opinii
+ dodaj opinię
Warszawska 17
Grodków

Multifarm

Multifarm na mapie
brak opinii
+ dodaj opinię
Przedszkolna 1
Nakło

Multifarm

Multifarm na mapie
brak opinii
+ dodaj opinię
Armii Krajowej 7
Opole
« poprzednia
strona 20 z 25
następna »

Polecane artykuły

Suplementacja warta uwagi

Suplementacja warta uwagi

Sezon infekcyjny tuż, tuż

Sezon infekcyjny tuż, tuż

Konsylium "pieczątkowe" to nie przeszłość

Konsylium "pieczątkowe" to nie przeszłość

Pokaż więcej »

Najlepsze komentarze

Stylowa 3
Bardzo nieprzyjemna jedna z farmaceutek. Rzuca paragonami, leki podaje z konieczności, mruczy coś pod nosem...Nie ma przymusu pracy, więc nie rozumiem dlaczego
Julia
01-02-2021 15:40
1/5
Apteka na Kucelinie
Bardzo miła, fachowa obsługa, Panie pomocne i służące rada, polecam!
Beatris60
26-10-2016 21:28
5/5
Apteka pod Lwem
Tragiczna apteka !!!! Wieczne kolejki , personel nieuprzejmy i traktujacy człowieka jak intruza . Ceny owszem nizsze ale nie wiem czy warte stania w godzinnej k
ADELAJDA
09-11-2013 12:00
1/5
  • polityka prywatności
  • o serwisie
  • regulamin
  • kontakt