1. Apteki
  2. Dolnośląskie
  3. Wrocław

Apteka przy Pl. Hirszfelda

Hirszfelda 14A
Wrocław

Informacje podstawowe

Telefon: 71 338 12 42
e-mail: hirszfelda@solidnaapteka.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek-niedziela 07:00-22:00

Dodatkowe informacje

Jest to apteka ogólnodostępna, zezwolenie na jej otwarcie (o numerze WIIF.WR.I-4000/5/zezw./5/11) wydano 21 stycznia 2011.

Atuty

  • sporządzanie leków w warunkach aseptycznych

Opinie o Apteka przy Pl. Hirszfelda

Dodaj opinię
1/5
Apteka ta stosuje bardzo wysokie marże na wiele produktów bez recept licząc na nieznajomość cen przez Klientów szczególnie osób starszych. Przykład dziś mój Mąż kupił Esput icon cena w tej aptece 24,80 zł w innych aptekach, o co najmniej 10,00 zł do 13,00 złotych na opakowaniu taniej w innej aptece za ten sam lek zapłaciłam 11,80 zł marża szokująca na szkodę Klientów aż 80 % ! Co za pazerność ! Pofatygowałam się osobiście zwrócić im uwagę,aby nie żerowali na Klientach w końcu osobach chorych. Pani aptekarka, która sprzedała mojemu Mężowi ten lek jak widać nie została dobrze przeszkolona, bo odpowiedź, jakiej mi udzieliła była bardzo nieuprzejma ironizująca problem w końcu wysoce społecznie szkodliwy i na koniec w efekcie zostałam poinformowana, że dziś nie socjalizm i ceny mogą sobie dawać różne jak im się podoba i dostałam radę abym na przyszłość robiła zakupy w tych tańszych aptekach, co oczywiście będę czynić i Państwu również szczerze radzę a szczególnie tym, którym przepłacanie w dużych kwotach nie jest obojętne dla własnego portfela .
1/5
Również mam złe zdanie na temat tej apteki mieszkam obok a odkąd się przekonałem, że wielokrotnie u nich sporo przepłaciłem za leki już tam nie kupuję, choć mieszkam o rzut kamieniem.
1/5
Ceny rzeczywiście rażąco wysokie mam wzrokową pamięć i też zwróciłam uwagę takiej z kręconymi włosami w okularach....brak słów to pyskata antypatyczna aptekarka raczej na bazar pasuje niż do apteki radzę omijać szerokim łukiem tę aptekę .