Wojska Polskiego 5
Kędzierzyn-Koźle

Informacje podstawowe

Telefon: 77 481 05 42
e-mail: kontakt@podlwem.com.pl

Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek 08:00-20:00
sobota 08:00-14:00

Dodatkowe informacje

Jest to apteka ogólnodostępna, zezwolenie na jej otwarcie (o numerze OWIF-411/A/20/10) wydano 23 sierpnia 2010.

Opinie o Apteka pod Lwem

Dodaj opinię
1/5
Tragiczna apteka !!!! Wieczne kolejki , personel nieuprzejmy i traktujacy człowieka jak intruza . Ceny owszem nizsze ale nie wiem czy warte stania w godzinnej kolejce i obsługi przez naburmuszoną panią. Zdecydowanie nie polecam !!!!!!!!!
3/5
Apteka ok, ceny chyba, a raczej na pewno najniższe w Kędzierzynie. Gdyby jeszcze te stare prukwy i tych starych dziadów wystających codzienne godzinki towarzyskie i robiących kolejki wytruć byłoby super.
1/5
Mam za dużo leków do wykupienia aby nie korzystać z tej apteki.Tak jak przedmówcy stwierdzam fakt , że cenowo jest tam dość atrakcyjnie no i niestety to wszystko. Cała reszta urąga człowieczeństwu. Stoi się tam godzinami w ogromnych kolejkach w śmierdzącym, bez powietrza, ciasnym pomieszczeniu.Nie obowiązuje tam tak jak w każdej cywilizowanej aptece jedna kolejka tylko przy każdym okienku osobno z czeka trzy okienka są sporadycznie czynne. Niesympatyczne aptekarki robią wrażenie, że są wściekłe , że się w ogóle przyszło. Chętnie natomiast obsługują osoby podchodzące z boku bo niby........... nie patrząc na chorych stojących tam godzinami.Każdą jedną wizytę tam przepłacam zdrowiem , zaoszczędzę "parę groszy " a dochodzę do siebie przez kolejne dni. A na samą myśl, że znowu muszę za jakiś czas tam się udać to sorry ale szlag mnie trafia.
5/5
Najtańsza apteka w K-K. Ludzie przesadzacie. Obsługa normalna.
5/5
obsługa bardzo miła
5/5
Apteka świetna ceny bardzo atrakcyjne, obsługa miła kolejki są bo każdy przychodzi bo najtaniej więc skonczcie się ludzie czepiać. Przeszkadza Wam tam coś to nie kupujcie tam proste.
1/5
Obsługa okropna mam wrażenie że za karę tam pracują, najlepiej to jakby nikt tam nie przychodził wtedy miały by spokój, osobiście nie polecam apteki takich wrednych kobiet to w życiu nie widziałem.
Dodaj opinię