Niepodległości 1
Świdnik

Informacje podstawowe

Telefon: 81 475 04 02

Dodatkowe informacje

Jest to apteka ogólnodostępna, zezwolenie na jej otwarcie (o numerze LU-WIF.8520.53.2012) wydano 14 stycznia 2013.

Opinie o Apteka Luxfarm

Dodaj opinię
5/5
Byłem ostatnio- polecam szczerze! Duża kompetencja i wiedza personelu - podpowiedzieli mi kilka fajnych zamienników (spora oszczędność - w moim wypadku ponad 40zł), dużo promocji - kupiłem maść p/bólowa 2x taniej niż do tej pory w aptece u mnie na osiedlu.
5/5
Miła i kompetentna obsługa. Czuć, że pacjent jest tu najważniejszy. Brakowało takiej apteki w naszym mieście. Jestem bardzo zadowolona.
Anna
5/5
Bardzo miły i pomocny personel. Zawsze doradzą, żeby nie przepłacić. Chodzimy tam cała rodziną :) szczególnie lubię pana mgr.
pozdrawiam serdecznie
5/5
spoko apteka - polecam!
5/5
Naprawdę miło, łatwo, i przyjemnie. Aż dziw bierze że tak się da :)
3/5
JAK DLA MNIE ZA DUŻO CHCĄ ZAMIENIAĆ A JAK PYTAĆ O CENY LEKÓW ORGINALNYCH TO SĄ PODOBNE JAK W INNYCH APTEKACH.
5/5
Jedna z tańszych aptek w LSW a na pewno najbardziej przyjazna. Zawsze pomocni, kilka razy pomogli mi w dostaniu leku, który w innych aptekach (także w tej na Racłąwickiej) był nie do zdobycia. Jak widać jak się chce to się da :)
5/5
Polecam Polecam Polecam !!
Leki robione w pół godziny - dostałam receptę od dermatologa, przeszłam po kilku aptekach świdnickich i wszędzie powiedzieli mi, że nie ma składnika albo do zrobienia za 2-3dni. Trafiłam w końcu tutaj. Miły Pan mgr powiedział, że nie ma żadnego problemu ze zrobieniem i normalnie byłby zrobiony od ręki, ale że jest sporo pacjentów w aptece to będzie trzeba zaczekać do 30 min. Jak powiedział tak się stało - za niecałe pół godz. wracałam z lekiem do domu:)
Bardzo serdecznie dziękuję i pozdrawiam
5/5
Profesjonalnie i bez czekania. Szybka i trafna porada.
Pozdrawiam
MK
5/5
Profesjonalna porada jakiej próżno szukać gdzie indziej.
Pan mgr oprócz udzielonej mi wyczerpującej informacji o stosowaniu leków podpowiedział bardzo dobrego lekarza. Okazało się, że trafił idealnie w moje potrzeby. Lekarz zdiagnozował u mnie chorobę, której kilku innych nie potrafiło dostrzec. Dzięki niemu jestem teraz po 3 mc leczeniu i czuję się bardzo dobrze. Wyniki badań potwierdziły także moje odczucia. Dziękuję serdecznie !!!
4/5
Apteka warta polecenia. Profesjonalna porada u Pana kierownika to standard. U pozostałych pracowników też jest nienajgorzej, w każdym razie poziom znacznie wyższy niż w pozostałych aptekach. Personel zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy. Dużo promocji i okazji cenowych. Minusem jest brak parkingu przed apteką.
Dodaj opinię