RejestrMedyczny.pl
Podmioty lecznicze
Świętokrzyskie
Podmioty lecznicze, Kielce
Busko-Zdrój
Jędrzejów
Kielce
Końskie
Ostrowiec Świętokrzyski
Pińczów
Sandomierz
Skarżysko-Kamienna
Starachowice
Staszów
Bodzentyn
Chęciny
Chmielnik
Ćmielów
Daleszyce
Kazimierza Wielka
Koprzywnica
Kunów
Małogoszcz
Opatów
Osiek
Ożarów
Połaniec
Sędziszów
Skalbmierz
Stąporków
Suchedniów
Wąchock
Włoszczowa
Zawichost
Stomatologia
brak opinii
+ dodaj opinię
Warszawska 108
Kielce
Stomatologia Szczepanek
brak opinii
+ dodaj opinię
Warszawska 29
Kielce
Stomix Grażyna Franasik Małgorzata Adamowicz
brak opinii
+ dodaj opinię
Warszawska 34
Kielce
Stowarzyszenie Nadzieja Rodzinie
5.0
/5
1 opinia
Romualda Mielczarskiego 45
Kielce
Success Universe 1 Wioletta Dziwok, Józef Nowak
brak opinii
+ dodaj opinię
Stefana Okrzei 41
Kielce
Świętokrzyskie Centrum Matki i Noworodka - Szpital Specjalistyczny w Kielcach
brak opinii
+ dodaj opinię
Prosta 30
Kielce
Świętokrzyskie Centrum Onkologii SPZOZ w Kielcach
brak opinii
+ dodaj opinię
Prezydenta Stefana Artwińskiego 3
Kielce
Świętokrzyskie Pogotowie Ratunkowe
brak opinii
+ dodaj opinię
Świętego Leonarda 10
Kielce
Symetria Fizjoterapia Funkcjonalna
brak opinii
+ dodaj opinię
1 Maja 154
Kielce
Szpital Kielecki św. Aleksandra
brak opinii
+ dodaj opinię
Generała Tadeusza Kościuszki 25
Kielce
Terapeuta
brak opinii
+ dodaj opinię
Romualda 3
Kielce
Terapeuta - Fizjoterapeuta
brak opinii
+ dodaj opinię
Romualda 3
Kielce
«
poprzednia
strona
21
z 23
następna
»
Polecane artykuły
Na jaką metodę wybielania zębów się zdecydować? Sprawdzamy możliwości
Dializoterapia w podróży
Wykonywanie podstawowych badań może decydować o zdrowiu a nawet życiu pacjenta
Pokaż więcej »
Najlepsze komentarze
NZOZ Centrum Promocji Zdrowia Aleja Pokoju POZ
Rejestratorki i pielęgniarki (nie wszystkie, ale większość) są bardzo chamskie. Pracują jak by za karę i wyżywają się na pacjentach. Najgorsza rejestratorka to
Iwona
14-12-2020 21:19
1/5
NZOZ "Arc-Med" Patryk Gemel, Milan Gemel
Pracownicy rejestracji/recepcji niekompetentni i aroganccy. Ktoś powinien się tym zaineresować bo moja opinia nie jest odosobniona. Krzyki na pacjentów, ktore u
Maria
27-04-2022 19:42
1/5
NZOZ Via-Med
Nie odbierają telefonów przez cały dzień! To ma być obsługa????
Darek
15-02-2023 15:26
1/5